Tetování

Tetování je v dnešní době čím dál tím více populární. Dříve to byla spíše výsada určité skupiny lidí, dnes se však s tetováním můžete setkat prakticky na každém kroku. Nejenom na mužích ale i ženách můžete stále více pozorovat různé vzory tetování, které mohou vyjadřovat názor člověka nebo pouze sloužit jako ozdoba vašeho těla.

Máš nějaký dotaz?  
Neváhej nás kontaktovat 
Renata: +420 603 279 552 
Roman: +420 731 820 448
Galerie

Dobře si tetování rozmyslete

Ať už se rozhodnete pro tetování z jakéhokoli důvodu, je dobré (a velice to doporučujeme) si umístění a vzor tetování dobře promyslet. Odstranění tetování je poměrně nákladný zákrok a pokaždé se nemusí odstranění povést beze stop.Můžete se také zastavit v našem studiu, kde vám rádi ohledně tetování poradíme.

Cover up

Pokud máš tetování, ale jeho podoba ti již nevyhovuje (tetování je vybledlé, už se ti nelíbí tak jako před lety ...) zastavte se u nás ve studiu. Rádi ti poradíme a společně vymyslíme jak tetování upravit, aby bylo zase podle tvých představ.

Podívej se také na naše ukázky, jak může takové upravené tetování vypadat.

Galerie

Péče o tetovaní

Ihned po aplikaci Vám tetování zabalíme do speciální hojící folie

Hojení nového tetování můžeme přirovnat k hojení povrchové odřeniny

Po dobu jednoho měsíce se snažte nevystavovat tetování přímému slunci nebo soláriu

Tetování je potřeba po sejmutí folie mazat speciálním krémem, který zakoupíte u nás ve studiu.

Veškeré informace Vám vždy podáme ihned po aplikaci a v případě, že si nebudete s čímkoliv jistí, nás neváhejte kontaktovat.